Polonia PROMOS Kraków - strona nieoficjalna

Bronowicki Kraków - Polonia PROMOS Kraków

24.08, nd, godz. 17

ul. Jasnogórska

Po roku gry w C-klasie, powróciliśmy do serie B, którą żartobliwie określamy rozgrywki na szczeblu B-klasy. Drużyna uzyskała awans bezpośrednio z pierwszego miejsca będąc bezsprzecznie najlepsza drużyna w lidze.

W pierwszej kolejce zmierzymy się z innym beniaminkiem, który także po roku powraca do B-klasy. Bronowicki to zespół, która chyba najlepiej znamy ze wszystkich ekip grających w tym sezonie. Nie ma zdecydowanego faworyta, co mogą potwierdzić wyniki ostatnich meczy miedzy Naszymi klubami.

Co do całej ligi to mamy 12 klubów, i na tą chwilę wydaje się, że nie ma głównego kandydata do awansu. Groźny powinien być spadkowicz z Bieżanowa, drużyna Płomienia Jerzmanowice czy Zelkowa. Tak naprawdę jednak większość zespołów jest wielka niewiadomą, bo jeszcze nigdy nie rozgrywaliśmy przeciwko nim meczów.

Jak co rundę w kadrze Polonii nastapiły małe przetasowania. Odszedł Maciej Dębski, który w wielu meczach ratował Nas z opresji. Na szczęście obiecał, że jak będzie potrzeba to jeszcze Nam pomorze. W trakcie rundy poodchodzili Michał Wypychewicz (ciężka kontuzja), Michał Struś, Szymon Kamusiński, Bartosz Dudziński, a ich miejsce zaleli 2 bramkarze Michał Ura (Partyzant Dojazdów) i Mariusz Skrzyński oraz Karol Otczyk. Okienko transferowe jest dalej otwarte i mamy nadzieje, że jeszcze ktoś zasili Nasz zespół.

Zbiórka na boisku Bronowickiego o 16.15. Zabieramy dokumenty i granatowe stroje !!!

Autor: Treść:pozostało znaków:

Nabór do drużyny

Wszyscy zainteresowani grą

w drużynie Polonii Kraków proszeni

są o kontakt pod następującym adresem email:

dmarcin@op.pl lub blondyn50@o2.pl

Polonia PROMOS KrakówBieżanowianka Kraków
Polonia PROMOS Kraków 2:3 Bieżanowianka Kraków
2015-06-20, 17:00:00

oceny zawodników »

Błyskawica -Polonia 3-5 11.03.2012
Ładowanie...

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.